![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-11/%D0%BD%D0%B0%20%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2.jpg?itok=ttoaMzZ0)
Вже проведено обстеження проточних частин, виконано лікування бетону гідроагрегатів №2 та №3. Також відновлено облицювання водоводу, спіральної камери та відсмоктувальної труби гідроагрегату №3. На монтажному майданчику машинної зали завершено монтаж осердя та обмотки статора гідрогенератора для гідроагрегату №3.
Невдовзі фахівці візьмуться до високовольтних випробувань обмотки статора.
Нагадаємо, на Дніпровській ГЕС-1 триває реконструкція гідроагрегатів №2, 3, а на Дніпровській ГЕС-2 – реконструкція гідроагрегату №16. Завершення реконструкції планується у 2021 рр. Її наслідком стане підвищення встановленої потужності філії «Дніпровська ГЕС» на 17 МВт.
Пресслужба ДніпроГЕС
Читайте також:
ДніпроГЕС – енергетична опора Запоріжжя
Генеральний директор разом з головою Наглядової ради Укргідроенерго проінспектували роботу ДніпроГЕС
Укргідроенерго та Andritz Hydro продовжують реалізацію спільних проєктів
- 174