![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-05/LGD_0002%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=VKNrQ3jD)
Наразі триває реконструкція і на Канівській ГЕС.
«Під час реконструкції вже багато чого зроблено, є неабиякий прогрес щодо виконання робіт, в плані комунікації підрядних організацій та заводів, що постачають обладнання та запчастини, – розповідає заступник директора Канівської ГЕС Олександр Жорновий. – Сьогодні нам є чим пишатися: три гідроагрегати вже на завершальному етапі реконструкції. Розпочато дослідну експлуатацію гідроагрегату № 14, гідроагрегат працює в мережі згідно з графіком навантажень під контролем оперативної служби та підрядних організацій. Щодо гідроагрегату №16, то після підписання всіх актів готовності, він теж буде включений в мережу. Також нині на гідроагрегаті № 15 проводять пусконалагоджувальні роботи та випробування».
А директор філії Василь Гринь підкреслює, що в планах після завершення реконструкції збільшення потужності:
«Реконструкція дасть можливість збільшити потужність Канівської ГЕС до 524 МВт, тож ми докладаємо максимум зусиль для досягнення поставленої мети!»
Пресслужба Канівської ГЕС
Читайте також:
Олександр Жорновий: «Реконструкція Канівської ГЕС дозволить збільшити її потужність до 524 МВт»
Канівську ГЕС облаштовують автоматизованою системою фізичного захисту
- 88