![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-08/Black%2C%20Blue%20and%20Yellow%20%20Ukrainian%20Patriotic%20Flag%20Symbol%2C%20No%20war%20Facebook%20Post.png?itok=NK4J3VxK)
«З початку повномасштабного вторгнення і донині агресор не припиняє наносити ракетні удари по енергетичних обʼєктах України, в тому числі і гідроенергетичних. Так з осені минулого року по наших обʼєктах було завдано понад 50 ударів. Підірвано Каховську ГЕС… Ворог продовжує завдавати пошкодження гідрогенерації. Тому ми сподіваємось, що співпраця з Секретаріатом енергетичного співтовариства дасть можливість притягнути країну-агресора до відповідальності за заподіяну шкоду, допоможе у відновленні справедливості та сприятиме наданню допомоги компанії у відновленні обʼєктів», - зазначає генеральний директор Ігор Сирота.
В свою чергу заступник директора Секретаріату Енергетичного співтовариства Дірк Бушле підкреслив:
«Ми прагнемо розпочати співпрацю з нашими колегами з Укргідроенерго, щоб знайти найкращий шлях для відновлення справедливості. У цьому контексті ми також розглянемо варіанти відшкодування збитків за драматичні екологічні наслідки руйнування Каховської греблі».
Також згідно з документом Секретаріат надаватиме допомогу, повʼязану з реконструкцією та відновленням енегетичної інфраструктури, підтримкою відбудови та збільшенням частки електроенергії з ВДЕ в енергетичному балансі України.
- 64