![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-08/b4e1fd87-627e-485a-a9c8-0f1821fa43b1.jpg?itok=0Uzh_YzT)
Фахівці компанії взяли активну участь в дискусійному обговорені.Спеціалісти обмінялися досвідом з актуальних питань та поділились своїм баченням щодо ефективної архітектури і технології системи управління інформаційною безпекою та отримали актуальну інформацію на сьогоднішній день для протидії сучасним кібератакам на об’єктах критичної інфраструктури, в тому числі проблемних питань щодо захисту АСУ ТП.
Так, учасники заходу відмічали, що у 2020 році в Україні зафіксовано близько 1 мільйона випадків кіберзагроз, в тому числі на об’єктах критичної інфраструктури.
Отриманий досвід та нові знання фахівці компанії зможуть використати при виконанні своїх обов’язків у повсякденній діяльності при організації заходів для покращення інформаційного безпеки об’єктів гідроенергетики.
Пресслужба Укргідроенерго
Читайте також:
Кібербезпека в енергетичному секторі: які виклики стоять перед об’єктами критичної інфраструктури?
Як не стати жертвою шахраїв? В Укргідроенерго пройшов тренінг з кібербезпеки
Фахівці Укргідроенерго діляться досвідом у питаннях кібербезпеки
- 63