![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-07/DSC_5479%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?itok=Hh0oUzeo)
На кожній філії ПрАТ «Укргідроенерго» існують спеціально облаштовані медичні пункти, де і проводиться вакцинація з дотриманням усіх медичних та санітарних вимог. Також гідроенергетики мають змогу щепитися у місцевих поліклініках та амбулаторіях за ініціативи Товариства.
Перед процедурою зазвичай медики проводять опитування бажаючих щепитися щодо самопочуття та наявності хронічних хвороб, а також відповідають на запитання енергетиків.
Разом з тим, днями на Дністровській ГАЕС відбулася зустріч колективу філії з представниками Дністровської РДА та Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України з метою інформування населення про добровільну вакцинацію від COVID-19.
Компанія Укргідроенерго активно протидіє поширенню COVID-19 та ініціювала організацію проведення щеплення в своїх філіях всім бажаючим співробітникам та членам їх родин.
Нагадаємо, що одразу після введення карантину в Укргідроенерго був створений оперативний штаб щодо запобігання поширенню коронавірусу, було вжито необхідних протиепідемічних заходів, а також створені безпечні умови роботи для співробітників.
Пресслужба Укргідроенерго
Читайте також:
Чому цвіте вода в Дніпрі? І як впливають ГЕС на цей процес?
Укргідроенерго відіграє вагому роль у балансуванні енергетичної системи України!
- 101