![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-06/%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B31.jpg?itok=qfombwpP)
Захід відбувся в рамках XVII наради Уповноважених урядів України та Молдови з питань водного господарства на прикордонних водах.
Під час наради водогосподарники обох країн обмінялися досвідом з управління водними ресурсами в басейнах Дністра, Дунаю та Придунайських озер, а також обговорили стан виконання водно-екологічного моніторингу й контролю якості вод.
Серед питань порядку денного - проведення еколого-репродукційного пропуску з Дністровського водосховища у поточному році. Окрім того, на нараді обговорено заходи, спрямовані на збереження біологічного різноманіття у транскордонних басейнах річок.
Більше інформації про розвиток транскордонного співробітництва в басейні річки Дністер шукайте у відповідному розділі сайту.
Фото: Державне агентство водних ресурсів України
Прес-служба Укргідроенерго
- 59