![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-11/%D0%BD%D0%B0%20%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%83%D1%8E.jpg?itok=Sk7doqvB)
Стратегія корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) ПрАТ «Укргідроенерго» спрямована на добровільну інтеграцію соціальних та екологічних аспектів у виробничо-економічну діяльність підприємства і їх реалізацію у взаємодії із зацікавленими сторонами. Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу Укргідроенерго має на меті покращення соціальної екосистеми у місцях присутності компанії.
Товариство тримає високий стандарт соціального забезпечення працівників та шанобливого до них ставлення. Компанія усіляко заохочує співробітників та відзначає їх сумлінну працю на користь держави та громади. З вдячністю за розбудову енергетичної галузі України, нещодавно на Дністровській ГАЕС був розміщений стенд зі світлинами ветеранів та визначних діячів філії.
Колектив філії – це понад 400 висококваліфікованих фахівців, відданих своїй справі. Серед них – і молоді гідроенергетики, які лише починають трудовий шлях, і професіонали, і досвідчені ветеранів галузі, на яких рівняється молодь. А спільно вони всі творять історію Дністровської ГАЕС.
Для соціальної підтримки пенсіонерів, які працювали на станції, і було створено у 2018 році громадське об’єднання ветеранів праці енергетики. Поважних колег – непрацюючих пенсіонерів – уже традиційно запрошують на урочистості з нагоди професійного свята та інших пам’ятних дат.
Пресслужба Дністровської ГАЕС
Читайте також:
Видатні імена української гідроенергетики: Людмила Маниляк
Працівники Дністровських ГЕС та ГАЕС вшанували пам‘ять першого космонавта України
На Дністровській ГАЕС завершено поточний ремонт гідроагрегату №1
- 151