Все буде Україна!

Будівництво нових гідрогенеруючих потужностей – серед пріоритетних проєктів Уряду

Будівництво нових гідрогенеруючих потужностей – серед пріоритетних проєктів Уряду

19-11-2020
Кабінет Міністрів України на засіданні своїм розпорядженням визначив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на період до 2023 року, до якого потрапила низка перспективних проєктів Укргідроенерго.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

Як зазначається, розпорядження дасть змогу затвердити перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на найближчу перспективу із визначенням механізму їх реалізації, що в свою чергу дозволить розглядати можливість здійснення першочергового фінансування таких проєктів як пріоритетних, у тому числі шляхом залучення приватних інвестиційних ресурсів та кредитних коштів для їх реалізації.

До переліку увійшло понад 100 проєктів, зокрема у сферах охорони здоров’я, транспорту, інфраструктури та енергетики.

Серед них - будівництво Каховської ГЕС-2, Канівської ГАЕС та третьої черги Дністровської ГАЕС у складі 5-7 гідроагрегатів, встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії Укргідроенерго, а також друга черга реконструкції ГЕС компанії.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України погодив розроблений Міністерством енергетики проєкт постанови «Про внесення змін до Порядку відбору інвестиційних проєктів, для реалізації яких надається державна підтримка».

Пресслужба Укргідроенерго

Читайте також: 

До 2030 року Кабмін планує залучити в енергетичну галузь 50 млрд доларів 

Кабмін знизив норматив відрахування прибутку на виплату дивідендів для Укргідроенерго до 30% 

Кабмін затвердив фінансовий план Укргідроенерго на 2020 рік

 

Поділитися: